• bobijub
    #12
    drága husikám! tessen szíves lenni egyrészt végighallgatni, másrészt olvasni. majd előbb a kettőt viszonyítani egymáshoz, és csak ezek végeztével írni. előszöris: semmilyen formában nem az volt a célom, hogy azon lovagoljak, hogy találok-e konkrét pontként megemlíthető szakmai hibát a tévéműsorban, hogy a fejemet fogva azon lovagolva szörnyűlködhessek, másodsorban: egy ilyen műsorból szegény marinéni/pistabácsi pont azt nem fogja tudni megtanulni, hogy mi az a bitcoin (és ha megmondják neki hogy a bitkojin az egy kriptovaluta, akkor sincs jobban felokosítva) és mi az hogy heurisztikus. és bár lehet hogy a bevezetőm néhány szóval terjedelmesebbre sikeredett mint amit a másfélszavas mondatokat eltűrő menedzserstílus megengedne, azért van bátorságom hangsúlyozottan megkérdezni: teccik tunni, mié' emlegettem bele a szövegembe a' Öveges Professzort? megmondom mié'. azé', mer' a összes többi médiákok között a köztévének kéne annak lennie, amelyik a leginkább törekszik arra, hogy ne olyan műsor sikeredjék, amit a marinéni nem ért meg azé', mer' van benne kriptovaluta is meg heurisztika is, hekkerhugónak meg akkor is röhejesen érdektelen az egész, ha szakmailag nulla hiba van benne. tényleg igazán tisztában vagyok azzal, hogy nagyon nehéz összehozni azt a minőséget, amit itt most hiányolok, de a beírásom arról szólt, és azért emlegettem benne Öveges Professzort, mert legalább néha-néha szeretném látni az ilyesmire való törekvést.

    egyébként meg mi ez a nősovinizmus? és nem fáradt le a bioprocesszorod, amíg azon tépelődtél, hogy az-e az otrombább sértegetés, ha az általad bélyegként rámsütni kívántt tudásfitogtatást virtuális farokhosszabbításként állítod be, vagy az-e a hatásosabb bosszantás, ha kifejezed a péniszirígységedet? arra nem is gondoltál, hogy esetleg a cickóimmal kéne otrombáskodnod?
    Utoljára szerkesztette: bobijub, 2017.07.28. 15:25:34