Pszichológia, Lélektan, Szociálpszichológia, Személyiségpszichológia,
  • czihaki
    #42
    Megismétlem, a fent megadott témával semmiképp nem egyezik és nem ad választ se,- hiper fizikus által írt "A gondolat kísérlet" se.- még akkor se, ha számítógépes szimulációval végzik. Mivel ez a gyakorlat csupán egy olyan eszköz, amellyel szándékosan olyan szellemi gyakorlatot próbálnak végezni, amelynél tulajdonképpen spekulatív módon előre szeretnék tudni azt hogy bizonyos történéseknek milyen következményei lehetnek.--- Bizonyos durva bűnügyi történéseknél ez elképzelhető logikailag még gyakorlatban is hiszen egy kezdeti történésből és azt követő sorozatos történésekből bizonyos mértékben az ilyen logikai eszközökkel talán hamarabb megtalálnák helyileg és személyileg is a kemény bűnözőket.

    De ismétlem ennek nincs köze a fent megadott oldal címhez mert az kizárólag az egyes emberek lélektanáról, társadalmi helyzetéről és a személyiségének egészséges vagy beteges kialakulásáról szól.-- A zsernit elírtam, de csak azért mert a rendszer kijavította zsenire- én pedig rápöttyintettem.