• dyra
    #10
    lári - flári, egy tonna felesleges dologgal terheljük a földet. Ugyan miért ne lehetne tartós cuccokat tervezni? Miért kell 45 millió féle sajtot gyártani? Miért kell ivóvizet utaztatni ezer kilométereket mikor sok helyen jó a csapvíz. Minek full kitalált szakmákkal terhelni a világot? Ekkora idióta faj mint az emberiség még sosem volt. Mi nem azért születünk hogy éljünk hanem, hogy dolgozzunk azért, hogy a felső 10% éljen méghozzá úgy hogy az valami döbbenet. Tudom kommunista vagyok. De megmondom őszintén a foglalkozások 70 -80 % fiktiv. Baromságokat dolgozunk és élünk úgy, hogy semmi értelmeset nem csinálunk. Aztán csodálkozunk mikor meghalunk, hogy ennyi volt az élet? Még azt mondom az életszínvonal is maradhatna sőőőt kevesebb munka lenne, csak tartos cuccokat kéne gyártani és a munkalapu társadalmat át kéne alakítani ész alapú társadalommá! Ami amúgy szerintem is esélytelen mert akkor is kell évente az uj telefon, kétévente az uj csaj, három évente az új kocsi stb... Szoval egyre többet fogunk dolgozni. Mert a cuccok azok nagyon kellenek!
    Utoljára szerkesztette: dyra, 2017.04.20. 19:37:38