• TokraFan
    #88
    "Mondjuk én a Star Trek mozikat bírom JJ közreműködésével"

    Én kérek elnézést...
    Bár ha SW fan vagy, akkor nem csodálkozom, elvégre az SW primitív szintjére sikerült süllyesztenie a Star Trek-et is, ami pedig nem arról szólt, hogy lézernyalábok repkednek minden létező ma ismert fizikai törvénynek ellent mondva, meg idétlen Hero-k repdesnek egy bolygó sztratoszférájában mint valami gyengébb James Bond filmben. Néha már rendesen vártam, mikor kezd valaki spontán Jedizésbe, és repít ki a "mindenkit körülvevő mindeható erő :-D" segítségével egy Romulan-t a legközelebbi légzsilipen. Most nem állítom, hogy a Star Trek irodalmi magasságokba emelte a filmes SciFi műfajt, de az SW-hez képest az maga volt az intelligencia csúcsa, mert legalább volt némi mondanivalója, voltak értelmes karakterek meg némi tudományos alaposság is (a rengeteg techno bla-bla mellé). SW-nél meg semmi...ott már a lézer is úgy hasít a filmvásznon, ahogy nem létezik csak a mesében...

    Nem beszélve arról, hogy az SW-hez hasonlóan, egyenrecept alapján ott is előszedte a régi szereplőket, sőt, azok mintájára indította újra a szériát, ami nettó baromság volt. Egy darab ötlete nincs annak az embernek, csak copy/paste-hoz ért...
    Utoljára szerkesztette: TokraFan, 2017.04.17. 02:44:25