• kvp
    #3
    Ez egy nagyon atlagos varosi auto formaju auto lett, csak a ketfele nyilo ajtok es a fenyes csikok ternek el a megszokottol. A fenyes csik az nem igazan kell, de az ajtokat jonak tartom, igy be lehet szallni akkor is ha nincs eleg hely a hagyomanyosat sarkig kinyitni. (ha meg olyan autot vesz az ember amit ki lehet mert nem sajnalja, akkor meg a mellettem allok panaszkodnak, hogy nekivagtam az ajtom veget a masik kocsinak)

    Ertelemszeruen a kozepkonzol nem kell, mert nincs mechanikus valto, de ezt a jobb amerikai autok mar az 60-es evekben kidobtak. Innentol szerintem az alap koncepcio, marmint a villanymotor es a padloban levo aksik (a mellekhataskent megemelt kenyelmesebb padloszinttel) egy viszonylag egyszeru autot jelent, meg onvezeto elektronikaval is.

    A fentiek fenyeben ez egy jo kis bevasarlo auto, amit kenyelmes hasznalni, meg egy plazaban a szuk parkolohelyen, negy nagy szatyorral a kezben is. En szemely szerint a full elektromos kisbuszokat varom, kb. a transporter kategoriasakat, megfizetheto aron. (egy feher furgon nem lehet draga mert nem fogjak megvenni)