• NEXUS6
    #31
    Figyelj. Nem tudom te hogy vagy ezzel, én azért jövök ide, hogy beszélgessek másokkal, megosszam a gondolataimat, meghallgatom a másikét is, vitatkozunk.

    Te viszont HARCOLSZ!
    Köszi, ehhez keress más partnert, mert tudod, ez kúrvára nem jó!

    Szal valszeg elolvastad, amit beszúrtam, kiváló, remélem az eredeti szöveget is megnézted a linkben, mert ott vannak a diák is a grafikonokkal, tényekkel, számokkal, adatokkal (Na pont amit most keresel rajtam!). Szal ha okosabb vagy, mint most mutatod, akkor ebből most tanultál. Más kérdés, hogy úgy tűnik ezekután, túl frusztrált vagy és ÉRTELMES emberi módon nem tudsz kérdezni a felmerült kétségeid tisztázására és ezért TROLLKODSZ.

    Szal, azt tudom ajánlani, mint minden tanulás alapjának, hogy ha valamit nem értesz: KÉRDEZZ!
    Segítek, én állítok valamit, te állítasz valamit. Teszel ezekután egy kijelentést, hogy az én állításomat, ezek meg ezek a tények cáfolják, megkérdezed, hogy mi a logikai feloldása az ellentmondásnak. Volia! Ennnyi!

    Na, most szépen elmész és ezt valaki türelmesebb emberen gyakorlod, mondjuk anyádon! Aztán amikor már megy, visszajössz.

    Na csá.
    BUÉK