Egosoft X4
  • RJoco
    #4458
    Nem is az, hogy tiszta, hanem, hogy mennyire rossz.
    Ha több a hiba és figyelmeztetés, akkor bármelyik betolhat valamit, ami okozza a gondot.
    Az enyémhez képest Istváné patyolat tiszta.

    Amit ajánlasz az ésszerű, meg kell néznem, hogy van e elfekvőben SSD-m.
    HDD-vel nem akarok vacakolni, annyi időm nincs.
    A jelenlegi rendszert sem akarom legyalulni, mert, ha se böngésző, se semmi, akkor az nagyon fog hiányozni.
    És, ha megvan a gond, akkor a régi rendszerről még mindig leszedhetem a hibás programot.
    Ha meg nem jelentkezik a hiba, akkor előbb utóbb csak belakom az újat és kezdhetek mindent elölről a régi SSD-vel

    M$ Community-n a fájlból tápellátási hibákat olvastak ki. Mivel tápot cseréltem már, így marad az alaplapi kondik meglesése. Esetleg kiszedem őket és a melóhelyen bemérem. Vagy beviszem a lapot és lemérem úgy, hogy rajta vannak.
    Amire még gondoltam, hogy teljesen szétszedem a gépet darabokra és újra összerakom. A proci már lassan 5 éve a foglalatban és párszor volt kocsikáztatva. Ki tudja.
    Erre csak azért gondolok, mert néha jól megy, néha meg nem. És amikor nem, akkor segíteni szokott, hogy egy kicsit pihentetem a gépet kikapcsolva (min. 10s) és utána általában jó. Egy következő bekapcsoláskor meg megint nem jó.
    Csak ez is akkora macera, mint újratenni a win-t és eljátszani a lassan telepítgetős műveletet.

    Ami érdekes, hogy tegnap is ment egy órát a játék jól és ma is ment 1-1 órát a játék jól.