• Lapajka
    #2
    Ad egy, ízlés dolga... ad kettő, pont talán emiatt amúgy, finomítottak a cyberpunk (amúgy inkább steampunk) stílusán ennek a sorozatnak, hiszen pontosan azt látják és érzik, amit jelzel is, hogy túlzottan ki volt egy adott szubkultúra kultikus stílusára hegyezve, aki ezt nem annyira szereti, nem ínyére és ízlésére való, az nem játszott vele nem szerette, holott lehet hogy ha nem ennyire ilyen, akkor érdekelte volna... (nyilván ebben üzleti megfontolások is vannak mindig)... érdemes tehát megsasolni ezt az új részt, mert ahogy itt valóban a kulcsszavaknál be is tették a Thief-et, inkább már a Thief világára hajaz, ami egy igen lájtos steampunk, inkább már valamiféle történelmi AC fíling... és ezt nagyon jól tették (a Dishonored első része nekem is tömény volt, nem is bírtam végigtolni, mert elvesztetem az érdeklődésem), főleg hogy sok hasonló megvolt már addigra, pl a Fallout és a Bioshock után, nehéz még ezt a műfaj és stílus iránt fenntartani az izgalmat (ha valaki nem a szubkultúra rajongója)... nagyon finoman ötvözik és adagolják az új részben a markáns stílusjegyeket, emiatt, nemhogy nem zavaró már, hanem elmerülés során már észre sem vehető ez a kis "kellemetlenség"... nagyon ajánlom ezt a játékot, szerintem sokkal jobb mint az előző rész..! (megkockáztassam hogy kimondottan zseniális..?)