Lenyűgöző kalandjáték a Mooneye Studiostól.
  • mérlegjakab
    #16
    Nyilván ez, meg nyilván az és tuti 15 éves vagyok (miért pont ennyi?) . Annyit fejtegettem , hogy idő hiányában így se bírok végig játszani egy csomó mindent (nyilván ez az én egyéni szociális problémám). Tök mind1, hogy indi, free , vagy AAA , ezt se firtattam.... Marhára nem firtattam a gamer nem arányait. De idő limitből adódóan akkor valószínű nem meseszerű grafikával megalkotott, állatbőrbe bújós gaméval tölteném az időt. Mivel elég sok ismerősöm van ezért tudom, hogy kb a férfi ismerőseim zömét , nem keltené fel eme alkotás, inkább a nőket. Sőt elárulom az átlag nőket , főleg a nagy hányadát marhára nem érdekli a játék, vagy huzamosabb ideig nem köti le őket. Inkább a telefonjuk nyomkodása meg a CHAT!!!!! Sőt nagy ívben leszarják ha játszol , ha meg kocka szinten van, lenéznek és meg van rólad a véleményük. Meg ott vannak a gamer lányok akik szerencsére nem az előbb említett réteghez tartoznak (mert műkörömmel nem lehet billentyűzetet hatékonyan kezelni). Szóval bocsánat ha ilyen végkövetkeztetésre jutottam és komolyan nem akartam senkit ezzel az ártatlan kijelentéssel megbántani......!!!!!!!!!!! De mivel látom eme savazás lényege az, hogy Renegade-os seggnyalás megy (ezért megint kapok). És pont ezért nem hagyom szó nélkül, hogy mindenki belém köt egy ilyen ártatlan , semmittelen kijelentés miatt. Szóval szánalmasak vagytok!! Vagy csak szimplán látens****buzik???