Of Kings and Men
  • AnuluWork #12
    Állandó crashek, véletlenül megölsz valakit a zászló körül, mert pont eléd lépett a lagg miatt, és kidob.

    Az a benyomásom, hogy nagyon kellene egy miből mi lesz roadmap, nem csak ami a honlapon van.

    Mert oké, ad két tök egyforma sisakot, de ha az egyik helyett a másikat kezdem el fejleszteni, akkor nem feltétlenül kapom ua felszerelést, mint a másiknál, pedig tök egyforma a két sisak.

    Azt látom, hogy gyerek íjászkodik, és ha megtámadom, előszedi a kézifegyvert (a la WoR), de gomb nincs rá, rákérdeztem ingame, és senki sem írta, hogy van ilyen, de mégis csinálják.

    A görgővel elteszi a pajzsot, azt észrevettem, de ennyi.

    Sok minden ráférne a játékra, az bizti.

    A harcot meg meg kell szokni: benyomod a jobb gombot, és a wasd vagy egérrel arra véd, amelyiket nyomod, vagy irányba húzod, ha pajzsod van, ameddig van pajzsod, addig véd kb mindent.

    Támadást szoktam meg legnehezebben. Ameddig nyomod a balt, addig tudod ugye eldönteni, hogy merről csapsz, ez viszont a lagg miatt életképtelen minden olyan pályán, ami vár. :)

    De nem lesz ez rossz, ha jól tudom szeptember 1-től.

    Az XP a szokásos: zászlóért alapból 100-felfelé szintedtől függően.
    Győzelem 1500-tól felfelé szintedtől függően.
    Minden más apró XP, pl. killért 25. :) 5. szinten meg 40k XP kell. :)

    Tehát a feladat a lényeg. Viszont, nem mindig írja jóvá az XPt, ameddig ki nem lépsz. Egy csata alatt viszont lehet egy-egy szintet lépni, ha végig ott vagy és jók vagytok, ami jó. :)