• takysoft
    #19
    GáborT28: aki elkezd itt buzizni, azt nem lehet komolyan venni, bocs. egy kis tiszteletet tessék mutatni már. Attól, h valakinek más a véleménye, nem kell itt anyázni.

    Archie: nem a DC-vel van a baj. és nem DC vs Marvel vita van. Az egy el nem döntött játszma.
    A baj a Warner-rel van, aki a filmeket csinálja. Meg Zach Snyder-rel... meg azokkal a marhákkal, akik az acélember után még adtak neki munkát....

    A DC animated fasza, bár csak 1-2-t láttam.
    A DC tvsorozatok is faszák. Az Arrow, Flash folyamatos jó nézettséget hoznak.
    A Supergirl nem nagyon jött be nekik, bár én szeretem. Átvette egy kis tvadó, így elvileg az is folytatódik még. iZombie egész hangulatos, Legends of tomorrow is remekül megfogta a keményvonalas Arrow/Flash nézőket. Már szerintem az évadzáró pocsék lett....

    A Lucifert benézték, az oké, de az várható is volt. a Constantine is bebukott, pedig abban még talán jobb is volt a főszereplő.
    Preachert meg a Gotham-et még nem láttam. Utóbbit sokan szeretik.

    Régebbi sorozataik közül a Smallville volt egész híres.

    Amúgy a Christina Bale-es Batman filmekig minden egész jól ment.

    Aztán jött Zach Snyder... és ott ment félre minden.
    A képregény vagy legyen hangulatos, vagy legyen humoros!!!!
    A marvel előnye, hogy minden karakterükre rá tudnak húzni némi humort.. még Hulk-ra is, pedig őrá azért ez nem jellemző. De a megfelelő szituációban tud vicces lenni. Méghozzá úgy, hogy az akkor nem töri meg a karakter komolyságát, és rontja el a drámáját.

    Egy Avengersben nem nagyon lehet drámázni, mert ugye itt győznek a jók, mindenki happy. Batmanbe jobban belefér ez. És a DC gonoszok fekete humora is. Ez Nolan-nek ment, ő értette ezt.
    Snyder nem....
    Ő nem képes összefogni a szálakat. Már az Acélember végigunatkozása után eldöntöttem, hogy ha az ő neve benne van a creditsben valamilyen módon, azt a filmet én nem nézem moziban meg :S
    Utoljára szerkesztette: takysoft, 2016.08.05. 21:17:49