Town of Salem
  • Palinko
    #5
    ilyen ez kb 50-50 lesz a győzelem veszteség... nekem 35-36-1 pl a statom. ez nagyon nem is fog változni. játszottam már rankedet is, egyet, nyertük. ott azért kicsit nagyobb a falu esélye, legalább is úgy látom, de lehet pl 4 mafiózó felállás meg ilyenek. de sokszor van mayor aki kér role checket privátban és ott sok minden kibukik. de azt hittem majd profibb játékosok lesznek. lookout voltam és olyan rohadt szerencsés, hogy megtaláltam a sk-t rögtön, majd egy mafia tagot aztán láttam, hogy az sk nyírja a gf-t de immune :D szóval rögtön első este után nyomtam, de persze azt hitték, hogy exec vagyok, aztán hogy folytattam, azt mondták jester, persze tovább gyilkoltak... én meg itt őrjöngtem már, hogy legalább egyet lyncheljünk aztán meglátjuk mi vagyok. persze olvassa mindenki a chatet kivontak forgalomból...

    last willbe azért beleírtam, de már olyan nyomorult volt a helyzet, hogy alig nyertük meg... a végén maf, exec meg town volt és csak az exec falu szimpatizmusa miatt nyertünk... execnek magán küldetése van, simán mondhatta volna, hogy csessze meg a falu, a mafia mellé áll :D szóval csak a szerencsén múlt megint, pedig 3 gyilkost bemondtam már csak 1 et kellett volna megtalálni... de az is mafioso lett volna, előléptetve.

    ezért lehet jó lenne partyban játszani, és egy chat felületen beszélni, akkor ha vagyunk 2-en 3-an talán nagyobb befolyást szerzünk, vagy mafiának tűnünk, de hát ilyen ez a játék :D