• Elemir
    #14
    Jól mondták a komák, ne hogy ne lehessen majd trollkodni.
    Az egyetlen okom a válasz gomb megnyomására a mások lehülyézése. Az, hogy mire van szükséged a mobiltelefonban, azt "elmondják" neked rádión, tv-n, neten, stb stb. Onnan tudod, hogy van ez vagy az a funkció és az jó. Kíváncsi lennék, hogy mennyi olyan funkciót használ bárki hosszú távon, mely tényleg lényeges. Van a hű van a há és utána le fogod tojni.
    A kevés az app-tól már a tököm kivan, de tényleg. Mikor néztél szét az áruházban keresve valamit amit nem találtál? Hagyjuk már... Funkcionalitás tekintetében a WP ezerszer jobb választás lenne rengeteg embernek, mint a droid. Jelenleg épp mindent tud amit egy telefontól elvárok, semmivel sem kevesebbet! L930-am még most is igencsak megfelelőbb választás a számomra, mint bármely droid!
    Tény, hogy vannak programok, melyek épp elférnének a platformra, de semmi olyan, ami nélkül ne lenne teljes mértékben kihasználható a cucc. A valójában mire is van szükséged manapság egyébként is jó téma, nézz meg erről egy Ted előadást, hátha átgondolod.
    Bár szívesen várok olyan funkciót válaszban, mely a telefonomból hiányzik és szükséges.
    A droidon millió variáns van ugyanarra a dologra, de egyszer számold össze, mennyi a használható, és mennyit nem törölsz le azon nyomban! Arról a 10 ezer számú vírusos programról a playen ne is beszéljünk...
    A WP kurva jó rendszer, a büdös életben nem kellene nekem android alapú, mert hupililát tudok hányni a felépítésén... Symbiant imádtam, pedig enm áll messze a droidtól elgondolás terén, csak elavult, de továbbléptem egy megfontoltabb szintre az életben és oda nem való....
    Az ilyen trollok, mint te és a hasonlóan gondolkodó újságírók tehetnek róla, mert megbélyegzitek azt amit fel sem fogtok miért jó...

    Nyilván nem kívánom az MS-t megvédeni, mert konkrétan Ők tehetnek róla, hogy ott tartanak a versenyben ahol, hiszen azért állnak így, mert otthagytak minden régi rendszert használót a szarban és szépen el is vesztettek mindenkit. Utána pedig nem gondoltak arra, hogy márpedig mindenki fontos, nem 5 nyelv van a világon...
    Én nagyon sajnálom, hogy ha maga a rendszer elvész, mert nem lesz kvázi választási lehetőséged. Android vagy android, ha meg ha úgy van anyagi helyzeted, akkor IOS. Mindkettő hasonló nézeteket vall a megjelenésben és mobiltelefon szó jelentésében...

    Az WP-t azért kedveljük, mert másként gondolja megjeleníteni a dolgokat, másként felépíteni az egész rendszert. A rendszer pedig stabil, teljesen lényegtelen mit írsz róla.

    Én bizz következő telefonomnak ezt a HP-t kívánom, mert hogy számomra ez a kategória jellemzi a telefont... Másrészt, ha már hülyézést is szóba ejtettem korábban okként, azért szögezzük le, soha nem a tömeg az okos, hanem mindig a kevesek...