• Árnyvadász
    #27
    Bár nem írtam róla rosszat (túlzottan) alább, de mégis visszakértem az árát. Cserébe vettem helyette két jobbfajta indie játékot. Egyrészt megnéztem a roadmap-ját a játéknak és az számomra nem volt túl kielégítő. Többre számítottam igazság szerint. A másik és főbb gond, hogy hamar unalmassá válik az ami 10-15 évvel ezelőtt elég volt. Akkor egy CoD2 multi pont azt nyújtotta, ami épp kellett. Azóta viszont nagyon sok jobbnál jobb és játékmechanikában fejlettebb program jelent meg így kissé okafogyottá vált a múltidézés.

    Vagyis ma is el lehet szórakozni ilyen típusú játékokkal, de van sokkal jobb is és már nem nagyon éri meg beruházni egy olyan multis címbe, ami esetenként 10-20 órát ad, miközben egy Overwacth-al meg már túl vagyok a 600 óránál és unalomnak a jele sincsen. Arról meg már nem is beszélve, miként lehetett ezt a látványvilágot kihozni egy UE4 motoros játékból. Körülbelül úgy néz ki, mint egy 3-4 éves játék közepes beállításokkal. Elég sajnálatos. Pláne annak fényében, hogy eddig akárhány UE4-es játékot próbáltam, mindig rácsodálkoztam annak szépségére, legyen szó bármilyen műfajról ami azzal készült. Tényleg kár érte.