old school, Rocky 10, önmenedzselős történetes boxos játék
  • b-type
    #2
    kicsit előrébb haladva, vannak a játékban választási lehetőségek, bűnözhetünk is, de vissza is térhetünk a helyes útra, választhatjuk a pénz, avagy a becsület útját :D
    A becsületes úton kicsit nehezebb anyagilag, persze csak akkor ha nem egyszerre nyeri meg a play off, és az ultimate sorozatot, esetemben a rájátszás 4. nekifutásra sikerült, és ez felemésztette a pénzem, 8 dollár maradt mikor behúztam, innen már megy tovább a történet, és profi játékosként új szerződéssel már megteremtődik az anyagi biztonság, Don King elég jól tart, viszont belép a történetbe a népszerűségi mutatónk...mármint a játék verekedős részébe, mert az alaptörténet, apánk halála, és a medál az bonyolódik tovább.
    Az alap házunkba én megvettem az összes tornaeszközt, de King kecójában minden van, ...visszagondolva jobb a tornacsarnok, és csajom szerelmével, illetve Roy segítségével edzeni...Roy-l ehhez sörözni kell, ejtőzni és iszogatni, majd ösztökélni...lehet vele verekedni is barátságosba..
    megint pár kép (ruszkiknál amikor a vadászt a háttérben kergeti a medve állat, nem lőtem róla képet, mert mozgásban jó :D