Darkest Dungeon
  • lonvard
    #189
    Közben a 4 fős kereszteslovag kompániámat (6-os szintűek) túlzásnak éreztem, így csináltam velük egy erőszakos felderítést a Széthányt Iszonyat pályáján. Még sosem jártam ott, féltettem a srácokat az ismeretlentől. Na most a főszereplő, a birtok ura az otthon maradt, 3 lovag ment előre, meg közéjük csaptam egy 0 szintű vestát. Bizsu semmi, felszerelés minimális. Az volt a cél, hogy maximum 1 élje túl. Iszonyat nagy küldetés kerekedett belőle. Mentek előre a lovagok, normális felszerelés nélkül egymást gyógyították, stresszkezelték, kis vesta is igyekezett. Aztán úgy a harmadik durva ellenséges kompánia kiszedte a vestát. Szarrá harcolva, szarrá stresszelve a 3 lovag csinált egy tábortüzet, felgyógyították magukat, stresszt levitték csaknem nullára, aztán másnap reggel jött a katasztrófa. Az egyik lovagot megölték, a maradék kettő utána még legyőzött egy 3 fős ilyen zombiszerű izékat, de úgya hogy az egyiket háromszor a halál torkából gyógyította fel a másik. Végül kiadtam az utasítást, hogy visszavonulás. De az egyiknek maradnia kellett, hogy feltartsa a hordát. Az menekült meg, amelyik a halál torkában vergődött sokat. Úgy szedték össze a szerencsétlent a város szélén a polgárok. Elmondta mi történt, egy darabig most nem megyünk az alagútba. Ami a pozitív, hogy két fix hely felszabadult, hehe. :D Két lovag meg kell, mert ők vezetik a várost, na.

    Most az olyan karakterekben bízom, amik minden pozícióból tudnak előre és hátra is ütni. Pl. durva de most fedeztem fel az útonállónak azt a teljes harc idejére adó bónuszát. Sokáig azt gondoltam, hogy láthatatlanná teszi, kell az a francnak. Aztán dehogy. Kötelező skillje, azt sose használtam. Útonálló nagyon szimpi lett, de pl. van egy muskétásom is, amit zabálok. Bajkeverőket is szeretem. Okkultista teljesen átvette a helyét a vesztáknak. Sokkal használhatóbb szerintem.
    Utoljára szerkesztette: lonvard, 2020.07.09. 21:44:17