• Szefmester
    #57
    "És mellesleg elég Könyvet olvastam ahhoz hogy felfogjam a lényegét az univerzumnak :)"

    Szóval ismered az univerzumot, de sithnek hívod Kylo Rent... Bukott Jedinek még csak csak.. mert Vader sem volt kifejezetten Sith... De Ren minden volt csak Sith nem. Luke sem volt soha Jedi lovag max egy padawan. ha már az univerzumot nézzük. Jedi mesterré válni évtizedes tanulás után válhat valaki, és a 4-6 epizódok között nem igen telt el még egy évtized sem. Utána pedig nem igen volt aki azt mondhatta volna hogy mester vagy. Max a haldokló Yoda mindentől távol mondott valamit és kész...

    Spórolt az erővel... igen... mikor láttál szuszogni egy Jedit/Sithet erőhasználat után? Palpatine kissé beletorzult az erőlködésbe az tény. De Mikor valaki egy X-winget emel ki a mocsárból (vákumos hatású iszapba ragadást feltétlen ajánlom kipróbálásra), netán egy sugárfegyver sugarát állítja meg KONCENTRÁLÁS NÉLKÜL a levegőben... biztos akkor lihegte ki magát amikor nem láttuk... Persze... én meg helikopter vagyok.
    Ezekhez a produkciókhoz képest az erővel eltöröm a nyakát, vagy az hogy felhajítom 20-30méter magasra semmiség.