• lammaer
    #13
    "A 7. résszel akkor van gond, ha valaki "elvárásokkal" ül be a moziba."

    Lol e? :)

    Má' ne haragudj, de ha semmilyen elvárásod nincs egy filmmel kapcsolatban amikor beülsz, akkor még jó hogy tetszeni fog :)

    Megmondom az őszintét, sok dologra gondoltam hogy milyen lesz a 7. rész (nem láttam egy trailert se), gondoltam arra hogy olyan bugyuta lesz mint az 1 (mert hogy manapság az SWben az általános iskolások a célközönség), de az hogy szemrebbenés nélkül, pofátlanul remixelik az előző epizódokat... na arra álmomban sem gondoltam volna.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Halálcsillag V2 basszus - annyit sikerült csak hozzátenni hogy ez 3x nagyobb? Ugyanúgy berakják a csatornában repülést mint az ep 4ben? Hogy megint egyetlen gombbal le lehet kapcsolni egy bolygóméretű állomás pajzsgenerátorát ami után egyetlen Xwing felrobbantja az egészet? Hogy megint beadják az "én vagyok az apád" jelenetet - ezúttal Soloval?
    Hogy hogy-hogynem megint van egy képzetlen rejtett jeditanítvány, aki képzetlensége ellenére lemészárolja a sokéve képzett sithlovagot?
    Hogy megint van egy sötét nagyúr?
    És hogy a rohamosztagosok páncélja továbbra se ér egy kalap cuccot se... stb stb.