• Gázfickó
    #9
    SW fannak vallom magamat én is. Még a régi jó VHS korszakban rongyosra néztem az első triológiát. Eléggé csalódás lett ez a valami. Nagy elvárásokkal ültem be rá, de valahogy nem volt meg az a STAR WARS érzése. Kékherceg már jól megfogalmazta a lényeget előttem. Klisé, klisé hátán. A látvány tényleg szuper, de a régi filmeknél sem volt erre panasz. Tényleg érdekes, hogy egy tanult, kiképzett jedi harcost agyonver egy kezdő rohamosztagos, és egy ócskavasvadász "erős" lány, akik életükben először találkoztak fénykarddal, meg a vívással. Na meg Kylo, aki úgy uralja az erőt, semmi trükköt nem vet be vívás közben. Előtte egy szemöldökrándítással lebénította Rey-t, vagy a levegőben pauzáltatta az energianyalábot, itt meg semmi. mindent csak tisztán. Rey úgy vezette a Falcon-t egyedül, ahogy talán még Han, meg Chewi sem együttesen. Voltak benne jó részek is. Ha ez egy sorozat első évadjának a pilotja lenne, annak még tán elmenne, és várnánk, hogy kiforrja magát. Lucas Lucas, miért adtad el a hagyatékodat?
    Utoljára szerkesztette: Gázfickó, 2015.12.21. 22:07:21