• CairoJack
    #1
    Szerintem (még egyszer, szerintem) ma már csak windows-os tabletet éri meg venni. Már annak, aki facebook-on és böngészésen kívül másra is akarja használni. Munkára pedig nem is kérdés.
    Alkalmazáskínálat és minőség terén messze elmarad a konkurenciától, de cserébe ott a desktop, ami egy trilliárdszor jobb, hasznosabb, produktívabb felület mint bármelyik másik OS. Ha pedig terjedni kezdenek a piacon a Win-es táblák, talán a Modern UI is fejlődésnek indul, mind UI, mind az alkalmazások számát és minőségét illetően.

    Bay Trail óta teljesen használhatóak az Atom procik, s bár lehetnének erősebbek, alapvetően már megfelelnek az alapkövetelményeknek. És megfizethetőek. Akinek meg komolyabb teljesítmény kell, és van rá pénz, azoknak ott a Core M.

    Jómagam már 2 éve használok Win-es tabletet, és nagyon sok vele a baj, sokat szidom, mert instabil, és a modern UI egy katasztrófa, de az asztal mindenért kárpótol.
    Lényegében olyan, mintha egy komplett laptopot cipelnék magammal, csak 8 colban, tehát kisebb, könnyebb, kényelmesebb.

    A következő tabletem is Win lesz, talán egy Surfac 3, X7-es Atommal, vagy valami nagyon hasonló, csak olcsóbban.