• slickboy
    #12
    Én arra akarok rámutatni, hogy a "nincs rá app" közkeletű pszichózis mennyire nem állja meg a helyét. A citált cikkben felsorolt appok vagy léteznek (legfeljebb nem official, hanem lelkes amatőrök írták), vagy van egyenértékű helyettesítője vagy egyszerűen böngészőből elérhetőek. A különböző emailfiókokat külön appokból kezelni egyszerűen gagyi. A Nokia fejlesztette HERE fényévekkel jobb, mint a Google Maps, legalábbis hatalmas ováció fogadta, amikor kiadták Android platformra, mert mindenki vagy sírt az offline naviért vagy hegesztette a kalóz iGO-t. Persze amíg ilyen felületes cikkekből tájékozódik az ecceri júzer, azt gondolhatja, hogy igaz is... Nincs abszolút tökéletes rendszer, valamennyi lemondással, alkalmazkodási kényszerrel minden rendszerben találkozni lehet, azonban ez közel sem akkora WP-nál, mint ahogy az igehirdetők állítják. Szó sincsen "csak" lemondásokról, mert cserébe elég sokmindent ad a WP. Például működik.
    Az, hogy mekkora macera WP-re fejleszteni, azt nem tudom megítélni mert nem vagyok fejlesztő. A fejlesztőkről is vagy jót vagy semmit, mert már találkoztam panaszkodással, hogy de szar fejleszteni Androidra/IOSre/WP-ra/stb, mert ez/az/amaz. Szóval nekem úgy tűnik, hogy leginkább az a baj, hogy munka van a fejlesztéssel és nem az, hogy melyik rendszerre kell fejleszteni. :P
    Természetesen van hova fejlődnie a WP-nak, csak nem oda, ahol az Android van.