• overseer-7
    #22

    olvastam én már ezelőtt is számtalan beszólásodat
    nem a szakértelmet bírálom.. hanem a az olyan beköpéseid nem normálisak amikor így írsz:

    Nagyon fárasztó, ahogy a rózsaszín füvezős hippis mentalitás vegyül a 0 természettudományos ismerettel.
    És itt megbukik rózsaszín hippi világképed..

    lehet kúltúráltabban is viselkedni..
    nem vagyok agytúrkász.. de azt tudom, hogy a különféle személyiség torzulások, viselkedési minták mögött kóros folyamatok bújnak meg.

    simán elképzelhető, hogy nem vagy elégedett.. az értéktelenség, kisebbrendűségi komplexus bújik meg valahol tudat alatt benned.

    Annak van valami oka, hogy másokat akiket nyilvánvalóan nem ismersz.. inzultálsz és kihangsúlyozod, hogy te milyen okos vagy és te akkor is jobban tudod..
    lehet, hogy ezt valóban elhiszed magadról..
    de az is lehet, hogy belül önértékelési zavarod tudatában vagy.. és ezt kompenzálandó.. túlhangsúlyozod magad, és degradálsz másokat.

    az ilyen emberek, általában támadó defenzív viselkedést mutatnak, ha kritika éri őket, vagy figyelmeztetik egyes személyiségi defektusaikra..

    de általában erről nem az egyén tehet.. egyszerűen általában a háttérben, nevelési és szülő-gyermek közötti kapcsolat defektusa áll.

    nem állítom biztosra a dolgot.. csak feltételezem. érdemes lenne átgondolnod, mert van valamiféle személyiség zavarod, az írásaid alapján.