• overseer-7
    #22
    én megértem a te szempontodat is.. és igazat is adok neked.
    Nem lehet cél egymás gyilkolászása.

    Vegyük a világháborút. A kisemberek gyilkolásztak más kisembereket, tíz millió számra.
    Ez egy borzalmas dolog, felfoghatatlan és értelmetlen.

    De mi lett volna ha az emberek még előtte felismerik a jeleket, és nem hagyják magukat dróton rángatni. Hanem megszervezték volna magukat és módszeresen levadászták volna az össze potenciális nagyhatalmú manipulátort.
    Ha sikerrel jártak volna, lehet, hogy pár tíz ezer embert valóban meg kellett volna gyilkolni, és sok áldozatot kívánt volna a folyamat, de nem lettek volna ezek az őrült tömegmészlások.
    Valószínűleg.. A pénzrendszer ma nem egy magánelit irányítása alatt lenne, a nagyhatalmi szervezetek nem tudnák atomháborúval zsarolni a világ népeit, nem lenn ez a szörnyű igazságtalan kizsákmányoló rendszer.
    Ez a világ amiben most élünk, az ebmereket csak olyan erőforrás állatoknak tekinti amely feláldozható, és amelynek kizsákmányolható a szellemi, intellektuális és munka teljesítménye.
    úgy terelnek, nyírnak és fejnek minket mint a birkákat és marhákat.

    Ez szerintem egy nem normális állapot, az egész emberiség szenved tőle.
    Teljesen értelmetlen az egész.. és még azt a kockázatot is magában hordozza ez az állapot, hogy végérvényesen elpusztítjuk magunkat, a fajtánkat, vagy akár teljesen lakhatatlanná tesszük a bolygót.

    A passzivitás, belenyugvás nem megoldás.