• Kikikirly1991
    #3
    Ez meg mi a tököm volt?Mintha egy fizetett hirdetést olvastam volna...Hová tartunk gyerekek?Az Sg.hu egy sajtó termék ha nem tévedek,így az a dolga hogy tudosítson bizonyos eseményekről.Az oké hogy tudosít arról hogy a Google ezentúl jobban odafigyel az ügyfelek adatainak biztonságára,csak hogy ez nem egy tudosítás/beszámoló volt!A következőt kellett volna tartalmaznia ennek a cikknek:Google bejelentette hogy ezentúl jobban odafigyel az ügyfelei adatainak védelmére.Ezért kinevezte(ez igazából nem derült ki a cikkből,már mint az időpont)Gerhard Eschelbeck a világ egyik legelismertebb informatikusa fogja felügyelni az adatok védelmét a vállatnál,és ennek érdekében a következő lépéseket fogják megtenni:....Konkrétumokat vártam volna,erre mit olvasok:hogy mi milyen sokat tanultunk európától,tanultunk az eddigi hibáinkból,meg a A felhasználók adatai a koronaékszerek blablablabla....Az összes vállalat ezt pofázza reggel délben és este.Az egész cikkben egy konkrétum nem hangzott el,kedves szakértőnk végig Google és a saját seggét nyalogatta.Én elhiszem hogy ő sikeres és elismert szakember,de ez még nem garancia semmire,mert ha a vállalat teszem azt pénzügyi okokból nem adja meg neki azokat az eszközöket amire valóban szükség lenne az adatok megvédéséhez,akkor aztán sokkal előrébb vagyunk.Igazából nem a Googlera vagyok pipás hanem erre a cikkre,meg ámblokk a 21.századi internetes sajtóra, ez az újságírás szégyene.