banner

Divinity: Original Sin 2
  • molnibalage83
    #236
    A legvégén vagyok, de már tudnám minek. Kb. most jött el az a pillanat, ahol kb. dühből egy nagy egyest adnék ennek a játéknak. Minden téren.

    Komolyan mondom, a tök jó első rész után, mintha meghallgatták volna az összes fórumozó tanácsát és minden téren szar játékot csináltak volna.

    *A harcrendszert úgy elcseszték, ahogy vagy. Aránytalan a pazsjok miatt az egész.
    *A végén a történet érdekes lenne, ha láthatnám a végét. De nem tudom, hogy hogyan fogom, mert a végén jön a teljesen logikátlan twist. Ok, Lucin mellé állok...
    ...majd jön a Doctor és teszi amit...

    Aki ki a tököm is egyébként? Egy tök lényegtelen Jahan féle mellékszálban tűnt fel. Ja, hol is van Jahan...?
    Kb. nem is értem már, hogy mi a túrót keres itt.
    Mitől is ilyen OP? Hol is volt eddig? Mit is csinált eddig...? Ez miféle történetvezetés...?

    Ha betartom az egyességet, ami kb. meg se volt fogalmazva micsoda, akkor minden társam ellenszegül. Ha nem, akkor meg a fő karakter elveszik. Az igen...

    Ja, hogy annál volt az összes poti, hogy átlátható legyen kinél mi van és elveszi az összest?
    Micsoda fantasztikus logika...
    Reload...

    Áh, a tököm ki van ezzel. 150+ óra után viszont most akkor ne lássam a végét...?
    Szépen indult és most ott tartok, hogy ez a hulladékot senkinek nem ajánlanám. Senkinek. Az elsőt igen.

    Még szerencse, hogy a doctors előtti rész el van mentve. De akkor most megint lehet órákat vacakolni ezzel.

    Nekem az a rohadt erős érzésem van, hogy a sok teszter oldal, aki hozsannázta a játékot kurvára nem játsztotta végig. Hogyan is tették volna, amikor nekem 150 órám van benne és 3 hónap ota megy?
    Utoljára szerkesztette: molnibalage83, 2020.06.01. 13:19:21