Fallout Shelter
  • Darun
    #257
    Nem emlékszem, hogy bárhol is számszerűen ki lenne jelezve a dwellerek életereje. Ezen én is gondolkoztam, amit irtál, de sztem a END-ből adódó szintenkénti pluszt visszamenőleg is megkapják. Szintezni őket tényleg a Wasteland a legjobb, de ált egy alap dweller nem éri el elsőre az 50. szintet, mert hamarabb megtelik a hátizsákja. Igen, főleg szeméttel. A ruhát mindig lecserélik, ha jobbat találnak (és itt sajnos ne ma ruha hatékonyságát nézi, hanem a ritkaságát). Azért mielőtt kiküldöd a pusztába, sztem érdemes minden statot felhúzni 10-re, mert ha bead egy eventet, a sok HP nem garancia a sikerre. Meg ugye a magasabb LUCK miatt nagyobb az esély a jobb lootra (nyilván nálad nem, de másnál igen). Az se mindegy hogy milyen gyakran ad be csata közben critet, Magasabb szinten azért majd elkezdenek fogyni a stimpackok is, az első pár szinten még tényleg előbb lép szintet, mintsem nagyon lesebződne.

    A questekhez egy tipp: a petek között vannak damage resisek, érdemes egy dwellert közelharci fegyóval felszerelni és neki adni a legmagasabb dmg resis petet, csatában mindig neki kell választani a legerősebb ellenfelet és a másik 2 dwellerrel kifókuszálni minél előbb. Főleg a rad skorpiók és a rad ghoulok veszélyesek, meg az epic Deathclaw-k. Itt arra kell figyelni, hogy a közelharcos kari nem kap automatice új ellenfelet, azt manuálisan kell beállitani. Am ha több kis minion van, érdemes mindig a legkisebb HP-st leszedegetni.