Fallout Shelter
  • Kotomicuki
    #222
    De nekem nincs emberkészletem, hogy annyit küldjek ki a vadonba és a nevesített küldetésekre, hogy maradjon annyi, amennyi a bázist fenntartja.
    Ha csak szaporítanám őket, akkor nincs pénz az egyre növekvő épületigény kialakítására - a fejlettebb támadók ellen meg öngyilkosság is volna az ellenállni nem tudók erőltetése.
    Ha elkezdem edzeni őket, akkor felmegy a népesség átlagszintje, mert képző épületből sem tudok sokat "eltartani".
    Ha nem képzem őket, akkor meg alkalmatlanok még a nézegelődésre is, nemhogy a termelésre, vagy a harcra.
    Nekem jó, ha 1-2 jobb fegyverem van, mint amit az első szintű fegyvergyárban le lehet gyártani.
    A 10. szintű lakók megjelenéséig nem érek el a fegyvergyár megépítéséhez szükséges lélekszámhoz. Gyorsabban meg nem megy, mert nincs elegendő kredit a "kötelező" építkezésekhez... (az 1-2 spcial-pontos egyedekkel meg kínszenvedés a küldetésekre menni, mert csak a stimpaks-ot zabálják, aminek a gyártását ugyancsak nem kevés kreditből lehet(ne) szintre hozni...)

    Túlontúl jól sikerült MMO lett, hogy ládák nélkül nem lehet elvegetálni benne?!