• fapapi
    #7
    CairoJack
    Épphogy a WP telefonok adtak a nokiának egy lökést! Nem tudom te milyen világban élsz, de nyald körbe az androidod és élj a leállások és fagyások, frissítés mentességek világában, míg mi a Nokia WP-s telefonjainkkal a nyugalom és a használhatóság világában élünk! A NOKIA sok rossz döntést hozott, köztük azt, hogy a saját simbian szarságukat erőltették mikor már elment mellettük a világ. Álomvilágban éltek a azt hitték, hogy ők a nagy NOKIA, és ők a piacvezetők mikor már rég a béka segge alatt voltak, és nem tettek semmit! Aztán megpróbáltak androidot tenni a telefonokra ami egy rakás szemét lett google réteg nélkül. A WP hozott nekik újra sikert, és tette ismét látótérbe a Nokiát. Az már egy más kérdés, hogy eladások tekintetében nem foglal nagy teret, de amikor már a WP8 bejött az androidnak hatalmas térhódítása volt. A WP telefonok kipróbálóinak a 95%-a a büdös életbe nem fog androidos telefont venni. Én is előítéletes voltam a WP-vel, de mára szemernyi kétségem nincs, ha választanom kellene a WP vagy az android között mit választanék!
    Utoljára szerkesztette: fapapi, 2015.08.17. 15:03:17