• Skylake
    #10
    Az a helyzet hogy az r=1 típusú, "dolgoznom kell, hol a Fész?!", "Engem figyelhetnek, nekem nincs semmi titkolnivalóm", "Hülye vagyok a számítógéphez, nem érdekel" és hasonló típusú usereknek teljesen felesleges ugatnunk ilyen alapvető, tehát abszolút nem fóliasisak-kategóriás biztonsági tényezőkhöz, meg egyáltalán, arról az evidenciáról, hogy ami a netre került, az ott is marad, és ahogy a netre került, a kontrollja valójában onnantól nem az ő kezében van. Ezeknek a jövő kell, az IoT-al összedrótozott, napi 5 marhanagyonkritikus 0-day-el megáldott világ, ahol a hackertámadás,, adatlopás, azokkal visszaélés nem aféle egzotikus hír lesz, hanem valódi sz*r tapasztalat Pista, Zolika, CukivagyokAndeee!!!, és Géza bácsi életében. Meg az is hogy hogyan diszkriminálják őket nyíltan a pofájukba azért, amit valamikor feltettek valahova, jelen esetben a Fész-re. Erre még várni kell, de amint ennek eljön az ideje érezni fogják - sajnálom, de igazán szóltunk elégszer. Sajnos, tetszik-nem tetszik, az informatika = some brain requied.