• pixx
    #7
    "Az MS az utobbi evek leginnovativabb cege. WP az iOS-sel es az Androiddal szemben valoban probal megujulni, es nem ragadtak le az 5 evvel ezelotti trendeknel."

    Nem tudom szerintem te még életedben nem fogtál a kezedben WP telefont. De mikor olyan alapdolgok hiányoznak, a rendszerből, hogy egy fajta hangerő van mindenhez hozzá rendelve. A telefon csörög 3-t, majd utána rezeg. BT van benne, de szinte semmit nem hajlandó felismerni. Akkor azt mondom, hogy nem a marketinggal van a baj, hanem a rendszerrel.
    3 hónapig volt az asszonynál, aztán este levette a hangerőt, mert tesója nyaralást beszámólót tartott neki viberen keresztül, reggel meg ébresztett a telefon, csak nem hallotta, mivel egy hangerő van mindenhez.

    UI nagyon jó ezt nem vitatom, stabilabb, mint az android, de meg tudd fagyni a rendszer. Az is volt két csoda HTC, meg Sony. Tavaly kapott az asszony egy Iphonet, azóta, boldog, én meg nyugodt.

    5 év alatt nekem összesen 2x fagyott le az Iphonem. Lehet maradi a rendszer, de beton stabil. És nekem ez a fontos.

    Tényleg van már youtube app rá, vagy még mindig böngésző nyitja meg, a kamu app?