Szefmester#7
halgatyónak van igaza szerintem. Egyszer pórbáltam meg telefonon böngészni, de pokoli szenvedésnek bizonyult. A kommunikációra megfelelő, a sima böngészésre/olvasásra minimálisan. Persze, megértem ha valakinek annyi az igényszintje hogy 3-5 colon nézzen filmet, vagy olvasson könyvet, de az ilyenek nem is tartalmat fogyasztanak, hanem felszínt kapargatnak.
Az utazás közben használják indok is elég fals tud lenni, lévén ha utazok és én irányítok akkor nem netezek, ha nem én irányítok (pl tömegközlekedés), akkor ritka hogy napi több órát legyen lehetőségem netezni az utazás során (ennyi utazásnál már ritka hogy nem kell átszállni, és nem kell megszakítani az eszközhasználatot)
Az meg megint ott van hogy sokan azt hiszik baromira fontos nekik az állandó online lét, mert el kell érni őket bárkinek... azért hogy egy újabb Oravetz Nórika idézetet, olvasson amit megosztottak, netán megossza hogy baromira jól lakott a sarki büfében... vagy megnézhesse a buszon hogy Tüncike milyen csücsörítős budi előtt pózolós képet osztott meg az oldalán..