• oreal
    #6
    Ha vetted volna a faradtsagot es elolvastad volna az elozo kommentet amire valaszoltam akkor erthetted volna hogy a Razer Edge-et az elottem hozzaszolo "Tegra X1-es Nvidia shielddel" hasonlitottam ossze ami hardware-es teljesitmenyben igen csak jobb.A meretekrol ,penzrol es az Ouya-rol szo' nem esett.Az Ouya- masik nagy hatranya az elozo 2 tablettel szemben hogy nem hordozhato. -1 pont Ouya. Hogy a Razer miert akarna maganak egy ilyen software-t az valoszinu azert van mert ez egy kesz,mukodokepes es mar teszteltsz software amit mar egybol tudnak hardwarre rakni ezzel sok penzt sporolnak meg mivel nem nekik kell a programot hazon belul megirni valamint tesztelni es bug mentesiteni. Az hogy maga a software nem tud tobbet barmely mas TV OS-nel az lehet,de legalabb nem nekik kell kifejleszteni.
    "Egyszerűen értelme nincs még egy android alapú tv-boxnak/konzolnak."
    Segitek!Az ertelme = penz csinalas. Szerintem egesszen ertelmesnek hangzik a dolog.
    Ha nem lehetne belolle penzt csinalni a Razer es az Nvidia sem ezzel foglalkozna.
    Nem ebbol lesznek milliardosok az biztos, de ha 1 millio dollar nyeresege van rajta a cegnek az is penz.Es tudod mit, igen, en is latok ertelmet ebben uzletet ahogyan masok is.Az hogy en nem vennek mert nem erdekel az mas dolog, de attol meg hogy nem erdekel nem hiszem azt en vagyok a vilag kozepe es csak az en penztarcambol epul a vilag.