• Skylake
    #1
    Ahogy az már megszokott, hogy úgy mondjam, egyfajta feature, hogy a rendszer 29-től számított legalább fél éven át, vagy még több ideig olyan bugos lesz, ahogy annak hagyománya van Redmondban, és ahogy az kiélvezhető (?) volt rendszeradminisztrátori szempontból a 7, a Vista, az XP és 2000 indulásakor.

    Tegnap kaptam meg a cuki melót: a cégünk által legnagyobb mennyiségben használt Lenovo ... típusú noteszeken hogyan teljesít ootb a build 10240. Nagyon csodálatosan, eltekintve attól, hogy wifire abszolút nem lehet csatlakozni. Sehogy! Körülbelül 4 órát töltöttem el a neten megoldásokat keresve tökéletesen eredménytelenül. Ja, és ezt úgy, hogy telepítés utáni bejelentkezéskor még tudott csatlakozni Ezt kapd ki! Pedig a gépben lévő wifi egység kábé olyan elterjedt, annyira nagy számban van jelen a különböző eszközökben, mint az első és második generációs Suzuki Swift-ek a magyar forgalomban. Úgyhogy amelyik OS ezzel kapcsolatban problémát talál, legyen valami linux vagy bsd, a fejlesztők jobb ha elmennek kapálni. Természetesen, miután felment, és szuperül nem lehetett csatlakozni, utána beküldtem egy livecd-t, amivel persze lehetett. Ez az én első tapasztalatom arról a buildról, amely valószínűleg RTM lesz.