Anno 2205
  • wedge31
    #22
    Hát igy három óra játék után több a negativum mint a jóság...

    Elöször is nincs multi és sandbox mod csak story. Az összes eddigi részt continious modba játszottam igy eléggé kiver a viz, hogy állandóan megmondják mit és hogyan csináhatok éppen.

    Nincs market és storehouse mindkettö hiányzik.

    Megszünt a tax system, nem lehet beállitani, hogy ki menyi adót fizessen.

    Kiherélték a trading route eddigi rendszerét is, rádásul nincs is értelme mert van pénz anélkül is bőven. A régi részekben már ennyi játék után becsödöltem volna ha nem kereskedek aktivan, itt még semmit se kellett eladnom vagy vennem.

    Ezekből igy együtt adódik, hogy nulla kihívás van a játékban mert mindent a végletekig leegyszerűsitettek.

    A harccal eddig felemás érzéseim vannak mert eddig ott se kaptam semmi szabad kezet mert egy külön területre kell menni csatázni és ott megadott célok vannak, nem tudtam hadat üzenni vagy megvesztegetni vagy csak szabadon megtámadni egy hajót se de ez lehet csak az elején van igy. Kalózokkal se találkoztam még eddig...

    Ami pozitiv az a grafika és egy két újitás / modul rendszer, holdbázis /

    Összeségében hatalmas visszalépésnek tünik az egész új koncepció, nekem föleg a sanbox mod hiányzik nagyon, hogy a saját kedvem és elképzelésem szerint épitkezzhesek.