10804749371454315238.jpg
  • SaGa
    #1561
    Az EW-re csak a Long war van feltéve, az minden igényemet kielégíti. Meg a gyári DLC-k.
    A WotC-re most 423 darab mod van feltéve, talán a Ultimate Collection [WOTC] nevű „moduláris” gyűjtemény minden modulja. Ez állítólag tesztelt és biztosan működik minden, nem akadnak össze egymással. Anno, mikor kijött a wotc, valami hasonló méretű pakkot raktam össze hozzá, hetek alatt, de azok valami miatt, most, hogy megint elindítottam, összeakadtak egymással, talán nem mindegyik frissült megfelelően, vagy a továbbfejlesztésnél nem vették figyelembe a kompatibilitást mindenkinél, így le kellett darálnom mindet és újra keresni valami nekem tetsző készletet. A cél az, hogy legyenek a gyáritól eltérő map-ek, bonyolultabb akciók, lehessen „szabadon” hangolni a katonákat, nagyobb szabadságom legyen a kiválogatásukban és a fazonírozásban (nem a ruháik, a képességeik terén), meg összetettebbek legyenek az összecsapások. Remélem, ez a csomag megadja azt az élményt. Azt látom, hogy azok közül, amiket akkor használtam, sok benne van, vagyis feltételezem, az összeállítója is hasonló célokat tűzött ki maga elé. Legalábbis ebben reménykedem, mert ha csak a minél több mod összepakolása volt a cél, akkor megy a levesbe és keresek tovább. De előbb befejezem a Long wart-t, aztán kerül sor erre.