• wraithLord
    #1
    Szerintem a sok zs-kategóriás baromság (Megashark mittudoménmi és társai) után nem túl szerencsés egy olyan hasonszőrű filmet csinálni, ami még komolyan is akarja venni magát. :D

    Emellett a Megalodon is csak egy állat volt, nem hiszem, hogy attól vérengzőbb lett volna, mint a fehér cápa, hogy sokkal nagyobb volt annál.
    Szerintem a Cápa film (ami amúgy egy tényleg jó film) bőven elég volt a cápák komoly hangvételű - de méltatlan és ok nélküli - lejáratására és cápafóbia generálásra, fölösleges ugyanezt eljátszani egy CGI Megalodonnal.
    Különben is, akkor lett volna a "valaha létezett legfélelmetesebb ragadozó", ha élt volna ember már az ő korában... :D

    Talán egy Jaws 2-nek elment volna a maga idejében, de ezt már meglehetősen gyerekesnek érzem... Mondjuk ugyanezt nagyon sok más szórakoztatóipari témáról is el lehetne mondani... de ez kb. olyan, mintha a félelmetes kacsacsőrű emlősről csinálnának filmet, csak ez most egy bazinagy ragadozó porcos hal...

    Lehetséges, hogy a komment elején említett sok blőd filmipari "alkotás" mondatja ezt velem, de szerintem tényleg kihagyhatnák... :)