• SaGa
    #10974
    A 3-ban az ultimate fegyver a sínszög lövő puska. A sebzése nagyjából azonos a komoly mesterlövész fegyverekkel, viszont VATS-ban három-négy lövést is le lehet nyomni egymenetben, míg a mesterlövész fegyverekkel egyet.
    A fémpáncélos reavert én is rühelltem, most toltam végig a TTW-s FO3-at, és átvonatoztam a sivatagba. Mondjuk a NV így túl könnyű, mert valami negyvenedik szint közelében voltam, mire átkeveredtem a NV területre (előtte le akartam tudni minden fontos küldetést a FO3-ban) és át tudtam hozni a sínszög lövő puskát meg az antimaterial rifle-t. Plusz a kínai stealth armort.  Ezek így együtt, gyakorlatilag legyőzhetetlenné teszik a karaktert. Egy DC egy lövés. És ez már nem annyira kihívás így.
    Mondjuk, nekem továbbra is a NV-be bemodolt számszeríj a kedvenc fegyverem, mert közel kell menni az ellenfélhez, a lőtávja nem túl nagy, de tényleg csendes, nem riasztja a többieket, ha nem pont a lelőtt tag felé néznek, amikor az kifekszik. Így érdemes lopakodó karaktert csinálni.
    És most, így közvetlenül egymás után játszva a két sztorit, válik látványossá, mennyivel összetettebb a NV, mint a FO3 története, feladatai. Még a mellékesek is. Harcban verhetetlen, elég magas beszélőkével, erővel, mindenféle műszaki tudással és kereskedelemmel bíró karakterként el lehet gondolkodni a questek többféle megoldási lehetőségén. Az alapból ellenséges csoportokon kívül (fiends), mindenkivel jóban vagyok, vagy semleges. Még a szupermutikkal is. A csajosba fordult főmutánst a Black Hillen, egyetlen lövés nélkül elküldtem vándorolni, az ostoba robotjával együtt, és most az összes szupermutáns haver.
    A légióval ellenséges vagyok, de ez direkt van, nem szeretem őket. Küldözgetik a bérgyilkosokat, de a táborukban meg szabadon kószálhatok, a meghívó megvéd…
    Sajnos van valami hiba, ami miatt hiába volt elég pénzem, belépőm, számítógép szakértelmem, a Stripe bejáratánál kénytelen voltam lepuffantani a robotokat, kifelé jövet rám támadtak, befele még bejutottam. A fene se érti, valami elírás
    lehet a TTW konverzióban. A Niptoni szobával is hasonló, nem alhatok az ágyában, mert azt mondja, valaki másé. Pedig fizettem érte. Mindegy, ezeket túléljük…