• Andule
    #10968
    Nezd, nekem spec kifejezetten orom volt h vegre nem csinaltak bulletsponge ellenfeleket mint a 3ban (a NW-i raidereket valoban tullottek de leginkabb az alaphoz kepest voltak nevetsegesen erosek) marpedig sztem a szintkoveteses modszerrel elkerulhetetlen ez az idiotasag. a problema a 4ben jelen esetben sztem ott van h nem igazan skalaztak a monszta szinteket, szvsz siman mehetett volna lvl90ig vagy tovabb is egy legendary glowing rabid deathclaw. mas kerdes h ez azt eredmenyezte volna h egy ilyen dog jo esellyel ugy gyalogol at egy kozepes telepules vedelmen mint a vajon, ez meg mar izles dolga h tetszik-e. (en elfogadnam de abbol kiindulva h a Beth azt sem volt kepes leprogramozni h random tamadaskor az ellenfelek a telepen KIVULROL erkezzenek ... hat szal erted sztem) Az nagy fasza lett volna amugy ha nagyobb lett volna a lvl range ill a szoras egy adott teruleten. (nem lvl1-5 hanem 1-10 es esellyel akar lvl15osre is erdekesebb helyeken, stb) a szintelteres kerdesre mar valaszt kaptal szal nem ismetelnem.
    btw en survin is es Hori alatt is a kezdeti idokben mentem vadasz korturakra amikor is csak a "husa" miatt halt meg az utolso tucsok, bogar, foldikutya, szarvas meg minden.

    #10965
    Reg toltam mar a 8ast nagyon es biza elfeledtem mar micsoda zenek voltak abban is, koszi az emlekeztetoert :)

    Utoljára szerkesztette: Andule, 2019.05.18. 20:13:14