• Kroki105
    #10957
    Nekem ekkora a def:

    Ez modos cumó, de nincs eltúlozva egyáltalán a védelem szempontjából (és még finoman fogalmaztam) Bár van az armor munkapadnál opció rá, fel lehet tolni nagyon nagyra, de úgy már semmi értelme.
    Nagyon sok újság is megvan.
    98on van a karakter, nem tudom ez mennyit számít itt Far Harborban. Gondolom itt kisebbek az ellenségek, vagy gőzöm sincs. A nagy maci 1 ütésre lekapta a 60-70%-hpt. A másodikat már nem tudtam megszámolni...
    Vicces, de más szörnyike nem nagyon ütött meg, néha egy-egy ghoul megcsap, mert rohannak mint az őrült, de második ütése már nincs.
    A vadászok lövedékeinél azért lehet tolni a stimpakkot, ott azért óvatosan kell. Ja, és ez csak vh, gondolom survin hajat tépnék rendesen.

    Azon agyaltam, hogy ugye lehet közelharci karaktert is fejleszteni. Na most az itt FH-ba mi a jóistent kezdene (vagy ha létezik olyan, kezd) magával? Összefutottam már olyan bossal is, aminek sunyi krittel alig moccant a hp-ja. Párszor azért cseréltem tárat.
    A nukaworldről meg ne is beszéljünk, azok lőnek is.
    Mondjuk az is igaz, hogy egy PA iszonyú sokat kibír, közelharcinál meg alap.