• Andule
    #10954
    Igazabol barmelyik lehet a ketto kozul es szvsz egyszeru miert:
    vagy mar a kezdetektol fogva tudod h NWben mive akarsz avanzsalni es aszerint alakitod a karaktered vagy nem es ekkor jo esellyel felepitessz jopar ugyahogy kinezo/hasznalhato telepulest. (Surv-on nekem mindig elokerult az inger h szoszolni kezdjek egy placcal ha tobbszor megfordultam ott alvas/mentes vegett) utobbi esetben meg a fenenek van kedve az eddigi munkaja ellen dolgozni, igy aztan a tobbseg nem lesz raider. Az egesz DLC sztori resze meg arra epulne es enelkul csak egy massziv, marha nagy lovolde lesz apro Qekkel es sztem nem tul erdekes helyszinekkel.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    en szisztematikusan haladtam a kozponti "varostol" kifele ami murva nagy mellelovesnek bizonyult az aramvisszakapcsolas vegett
    de legalabb egyben kaptam meg a theme park teruleteinek eltero hangulatait.
    plusz az sem segit sokat h rohejesen fel lett csavarva az ellenfelek erossege sebzes/hp/dam res tekinteteben. a robotos/hullamvasutas resszel kezdtem es csak pislogtam mikor a szokott modon lazaztam a cammoggo robik lattan es egy mozgo kolaautomata par kis vacakkal apro cafatokra szaggatott pillanatok alatt. szoval egy load game utan mar csak mesterloveszkedtem ellenuk. a zombis resz permetezoi miatt meg komoly frusztracioim lettek. (pl az volt az egyik oka h "pihenore" tettem a 3ik vegigjatszasom, immar Horizonnal, mert az vmi elkepezto nyug lehet azzal a moddal {a masik h az idiota Q bugos lett mikor megerkezik a Prydwen es konkretan nem jott meg. A BoS nagyja ott van a repteren de nuku leghajo, a kuldi meg reges regbefejezve mar})