• Andule
    #10949
    Milyen lenyek okoznak gondot? (csak mert en utolsokent mentem oda NW utan es elegge OP voltam, 4-5 orakat is toltam mentes nelkul sokszor.)

    DiMA:
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    bevallom bar az o oldalan vittem vegig erosen kellett gondolkoznom h mi a fene is volt az egesz sztori, a Mariner-re pl ra kellett keresnem h ki is volt mert csak igy nev alapjan nem is ugrott be. ot tudtommal nem lehet megmenteni, igy jart. az h kihez kellett volna 8as int az nincs meg.
    DiMA egesz erdekes karakter szvsz ezzel a hasadt szemelyiseggel es ahogy osszeall a kep rola h miket es miert csinalt. en tul kivancsi is voltam mindenre igy vele lett meg a vege kb ugy h "bekes" egymas mellett eles maradt a humanokkal. de nem mondom h annyira szivemhez nott volna barki is az egesz kiegbol. az atomosokat nem birtam a fanatizmusuk miatt szal segitgettem oket a magam modjan (pl. visszaallitottam/megjavitottam a sugarzasmentesito zuhanyzojukat a belepokapunal meg a vegen kicsereltettem a vezetojuket is)

    Amugy elhiszem h alacsonyabb szinten mennyire lehet idegesito a konstans sugarzas+redukalodott latotav, a 10es endus hptolto/radmentesito perkek nelkul valszeg vegiganyazom az egesz helyet. {igy "csak" a Nuka World-os zombiinvazios reszt szidtam mint a bokrot de sztem az igy is ugy is egy rakas fos resz.}

    Utoljára szerkesztette: Andule, 2019.05.13. 14:29:30