• broman191
    #1445
    Én is megvettem az éven utólag, az ingyen kipróbálós időkben elkezdett sztorimat be is fejeztem, lényegében csak a goldra újrajátszós versenyek maradtak, amivel úgy voltam hogy majd egyszer...ez tavasz óta nem változott, azóta sem léptem be. :D Achievementért nem szívok velük rengeteg időt, olyan embertelenül magasra tették a lecet, poén is olvasni az ideges fanok reakcióit erre-arra. ^^ Meg azon a szinten már gameplay dizájn probléma is hogy gyakorlatilag csak 1-2 OP autóval lehet olyan teljesítményt hozni versenytípusonként, hogy gold legyen a vége. Azzal a pár autóval is csak egyedi beállításokkal kegyetlenül feszegetve az árkád szappan csúsztatás határait...amelyen belül például a Huracannal "driftelős" ide-oda vonaglást számomra fájdalmas nézni, annyira nincs flowban az a mutatvány a valós ízléses drifthez képest...de hát a játék rendszere nem azt jutalmazza, ha látványra, flowban szépet tudsz, akkor lehet nem is pörög meg a számláló, főleg nem annyira mint kellene. A tapadós versenyeket is kegyetlen szívás igazán gyorsra összehozni ezzel számomra emészthető, de mégis teljes mértékben kitapasztalhatatlan irányítással...és a platinum szintű időhöz lényegében nem fékezhetsz el látványosan egyetlen kanyart sem, köztük meg megy a durva nyelezés+nitrót. Sok-sok perces versenyeken is egyetlen kis hiba, amit nem is lehet befolyásolni, mondjuk a random forgalom előnytelenül spawnol eléd, lassítani kell, rögtön felesleges is folytatni. Megkockáztatom hogy keyboard harxoroknak talán lehetetlen is, annyira finomkodni kell az irányítással. Nagyon kevés embernek van meg a mindent goldra trófea, elismerten ez volt a fejlesztők célja is, meg is kapták érte sokaktól hogy milyen nyomorult, megkeseredett emberek, meg változtassanak rajta sürgősen mert...tele lesz sírva az internet küzdelem helyett...máig nem változtattak rajta. :DD

    Egy a kevesek közül aki küzdött és kiadta neki a game is:


    Utoljára szerkesztette: broman191, 2018.10.24. 18:40:22