12731609321433338337

Hivatalos oldal | WIKI | STEAM | ARK Fórum | Facebook csoport | REDDIT | DISCORD csatorna
Aktív magyar szerverek:(katt ide!)
A szerverek infói bizonyos időnként frissülnek,nem mindig az aktuális állapotot mutatják!! Több részletért katt a képekre!
Szerver hozzáadása játékhoz:steam/nézet menüben megkeresni a szerverek választást,a kedvencek menüben lehet hozzáadni a szerver IP-ét,és a port-ot is,majd úgy már benne lesz a játékban a kedvenceknél! (nem mindegyik szervernél,van amelyiket csak steamból lehet indítani,ugyanott a kedvenceknél van a csatlakozás)
F.A.Q (akinek akadozik a játék)

..Akinek gyenge gépe van,vagy laggol a játéka,az válassza a launch menüben a directx10 low end graphics beállítást!
Vagy akinek még kevesebb memóriája van,az az extremely low memory-val inditsa a játékot!
SINGLEPLAYERT lehet indítani a HOST/LOCAL menüpontban,bal oldalt alul van a PLAY SINGLEPLAYER gomb!
Aki nem hajlandó rá egy vagyont fizetni,és mégis játszani akar vele,annak ajánlom az Xbox Game Pass alkalmazás letöltését,és befizetni 2 hónapra 600 ft-ot,mert így tudtok vele játszani.További hónapok,havi 4200 ft. (az alap pályával természetesen,azt nemtudom hogy a többi ingyenes pályát leszedi-e vajon)
https://www.xbox.com/hu-HU/xbox-game-pass/pc-games


  • Infrath
    #11968
    kicsit achivmen -teztem maradt még pár, de azokhoz már más térkép is kell a teljesítéshez
    azokat most nem töltöm le (center meg a fjordur)
    újra kezdtem full delete minden the island új lap
    annyi kivétellel, hogy most 1.0 erősségre van állítva kezdéskor
    ott is resetet nyomtam nehogy véletlen vmit bent hagyjak
    csak 1.0 ra lett állítva
    sokkal jobb eskű! nagyon jó így! sztem eleve így tervezték!!!
    sokkal jobb a balance, nővényevők is visszatudnak vágni!
    konkrétan teknősök manta kat huntolnak
    és még vmi és nem tudom ez most miért más (nem csekkoltam a nehézség állítással más is át állt e még automat?)
    de konkrétan a nyersanyagok normálisan visszaspawnolnak egy idő után
    az állatok is
    teljesen más mint mondtam az egész sokkal balance -oltabb
    de meg kell hagyni próbára tett már megint -.-
    át clip -eltek a földön a dinók
    egy oviraptor meg egy dilo
    dilo halot mert támadáskor kidugta a fejét viszont az ovi azóta is ott rohangál..
    építéskor pedig mostmár elolvastam/néztem egy halom dolgot neki álltam próbálkozni, hogy vhogymegalkossam a számomra elfogathatót végre kb meglett
    végére egész jó érzéssel léptem ki
    spiró legyengült jó messze ment vagy halott (cápákkal nap hosszat kergetik egymást körbe-körbe)
    a két bronto meg el vannak messze jobbra balra
    de sűrű a spawn vhogy télleg gyorsabban jön vissza minden
    addig hogy primitive dolgokig eljutok meg repülök addig elszoktam lenni
    később belassul és unalmas


    Utoljára szerkesztette: Infrath, 2022.08.08. 03:23:06