12731609321433338337

Hivatalos oldal | WIKI | STEAM | ARK Fórum | Facebook csoport | REDDIT | DISCORD csatorna
Aktív magyar szerverek:(katt ide!)
A szerverek infói bizonyos időnként frissülnek,nem mindig az aktuális állapotot mutatják!! Több részletért katt a képekre!
Szerver hozzáadása játékhoz:steam/nézet menüben megkeresni a szerverek választást,a kedvencek menüben lehet hozzáadni a szerver IP-ét,és a port-ot is,majd úgy már benne lesz a játékban a kedvenceknél! (nem mindegyik szervernél,van amelyiket csak steamból lehet indítani,ugyanott a kedvenceknél van a csatlakozás)
F.A.Q (akinek akadozik a játék)

..Akinek gyenge gépe van,vagy laggol a játéka,az válassza a launch menüben a directx10 low end graphics beállítást!
Vagy akinek még kevesebb memóriája van,az az extremely low memory-val inditsa a játékot!
SINGLEPLAYERT lehet indítani a HOST/LOCAL menüpontban,bal oldalt alul van a PLAY SINGLEPLAYER gomb!
Aki nem hajlandó rá egy vagyont fizetni,és mégis játszani akar vele,annak ajánlom az Xbox Game Pass alkalmazás letöltését,és befizetni 2 hónapra 600 ft-ot,mert így tudtok vele játszani.További hónapok,havi 4200 ft. (az alap pályával természetesen,azt nemtudom hogy a többi ingyenes pályát leszedi-e vajon)
https://www.xbox.com/hu-HU/xbox-game-pass/pc-games


  • Infrath
    #11963
    mit csinálok rosszul?
    próbálkoztam az első cave el,
    3 megalodon a felszínhez képest magas lvl űek voltak még trainerve is néhány plusz lvl lel
    a bal oldali brute artifact ot akartam megszerezni felfedezni
    szépen lassan haladtam végül beérve egy nagyobb kráter részhez volt 4 cápa meghaltak
    elidulok előrébb lassan erre egy halom stun cid meg manta előbukkan mondanom sem kell meghalt a 2 cápám akin meg öltem lejöttem róla mondom ö is harcoljon (ami hülye ötlet volt) és majd én nyílazgatok, hát mire egyet löttem mint meghalt
    késöbb, szerencsére a barlangban volt egy szükebb szárazföldi rész amerre elmenekültem, de levadásztam mindet fegyverrel felvettem a cápáim loot jait és nyeregeit és haza futottam..
    szóval a próblémám a kövi utána néztem sok dolgnak még mint kellet volna vagy hogyan esetleg mivel, de ami szemet szúr inkább
    a szint különbség cave ken belül jóval magasabb
    nézegettem még guide walktrough videókat is de mind egytől egyik rosz
    vagy kb semmilyen enemy vel nem harcolnak a videó alatt szinte üres a cave vagy mindig társsal vannak vagy a saját dinója hatalmas lvl ű
    néztem hogy levelt lehet állítani, de jelenleg ahogy solo ban itt játszogatok kezdem azt hinni a játék sokkal könnyebb lenne ha nem 0.1 alap beállítással játszanék hanem 1.0 án ahol én is tudnék 200 dinókat befogni..
    statukk sokkal hatalmasabb minden sokkal könyebb lenne
    nem kellen a weight miatt agodnom vagy hogy csak 450 vasat tudok max haza vinni egy körböl
    rosszul gondolom vagy rosz nyomon járok?
    meg csekkoltam még pár más barlagot hogy jobban értesem mi történikű
    de ha meg is emelem a levelt azon tünödöm ezt hogy csináljam meg?
    egyszerüen még ha lenne egy társam akivel együtt játszok ez túl sok akkor is
    linkelek egy példát


    ez fogaott az egyik bejáratnál csak a bejáratnál és mind legalább x2 vagy x3 osa az én dinóm lelvelének miközben úgy hogy a legjobb lelvelük kaptam el kint
    és akkor ez még csak a bejárat
    sokkal többen voltak bent még magas levelü alpha is és egyéb láttam 150 lvl ü is vmiböl
    én nem értem egyedül az állítólagos low level nehézség beállítás al ez lehetséges?
    és ne mondja nekem senki hogy usszak hátra és egyesével szedjem le őket
    gondoltam rá meg cave állatokat idomítok be inkább
    meg elkezdek shotgunozni stb.
    de pl. ha én szeretnék akár egy magasabb szintű basilot, olyan barlangban sztem nincs
    (de egy egész rengeteg enemy van bent nagyon sok egyébként alapból már 4 emberrel gondokoznék alapból és onnan felfele..)

    szóval mit csinálok rosszul vagy jó nyomon járok? vélemények pls?