12731609321433338337

Hivatalos oldal | WIKI | STEAM | ARK Fórum | Facebook csoport | REDDIT | DISCORD csatorna
Aktív magyar szerverek:(katt ide!)
A szerverek infói bizonyos időnként frissülnek,nem mindig az aktuális állapotot mutatják!! Több részletért katt a képekre!
Szerver hozzáadása játékhoz:steam/nézet menüben megkeresni a szerverek választást,a kedvencek menüben lehet hozzáadni a szerver IP-ét,és a port-ot is,majd úgy már benne lesz a játékban a kedvenceknél! (nem mindegyik szervernél,van amelyiket csak steamból lehet indítani,ugyanott a kedvenceknél van a csatlakozás)
F.A.Q (akinek akadozik a játék)

..Akinek gyenge gépe van,vagy laggol a játéka,az válassza a launch menüben a directx10 low end graphics beállítást!
Vagy akinek még kevesebb memóriája van,az az extremely low memory-val inditsa a játékot!
SINGLEPLAYERT lehet indítani a HOST/LOCAL menüpontban,bal oldalt alul van a PLAY SINGLEPLAYER gomb!
Aki nem hajlandó rá egy vagyont fizetni,és mégis játszani akar vele,annak ajánlom az Xbox Game Pass alkalmazás letöltését,és befizetni 2 hónapra 600 ft-ot,mert így tudtok vele játszani.További hónapok,havi 4200 ft. (az alap pályával természetesen,azt nemtudom hogy a többi ingyenes pályát leszedi-e vajon)
https://www.xbox.com/hu-HU/xbox-game-pass/pc-games


  • Infrath
    #11958
    nem tudom lehet kifujom magam és próbálom majd még, e most a sok bug kiakasztatott
    szereztem egy low szintű anger-t meg kardfogút
    1 zónában volt 3 alpha rex raptor és carno
    carno hallot meg a sok sok raptor dilo compy meg pego meg pár nagyobb termetű dino amit véletlen agroztam be harc közben
    angerrel már könnyebb lesz elkapni és haza vinni mit nyugiban tamelhetek majd meg
    de a bugok idegesítőek
    a raptoraim fele kihullot
    én értem hogy jópofa hogy vadásznak mintha élne a közösség de ez így nem jó
    hecből leölik az egész szigetet igen hecből mert többet ölnek mint amit megtudnak enni..
    miért nem ülnek?
    nem nagy cucc azt a program sort berakni ha van 15db husom akkor követem a fajtársam és ha meg van az egység minden tagnak akkor leülnek körben vagy vmi, esetleg az utso állat mellet ami elejtettek..
    csak bevannak dobva a dinok nincs helyük ahol élnek nincs mechanika
    a vízből való kiugrás is már az elején egy hatalmas jell arra hogy beta e vagy sem..

    úgy van ahogy mondod csak most úgy van feltüntetve hogy az 5 ös az 1 es
    és az egyes a 0.1
    tehát igen 30-37 a legjobb amit láttam 0.1 et nyomom
    két 30 as trike befogtam ők a kedvenceim
    de a teknős sem rosz az elején egy konkrét erőd
    igen lassú de azzal pl. trike könnyű befogni csak állsz rajta és lövöd a trike ot :D
    nem jól müködnek a füty szók
    hiába van follow nem követ ha egyszer vmi megütöt egyszerüen egy jó nagy táv után sem engedi, borzalmas
    meg az hogy mindenbe beleakadnak
    utána néztem van helyzet jelző később a dinokra mint kraft, de sztem alapnak kéne lennie
    a térkép is f**s fél kockával rosz a helyzetem vagy éppen a jelölésem is amit lerakok ami szintén szenvedés
    még a térképen való láthatóságom sem alapfunkció..
    addig amíg nem a mátrix ba lépünk be mikor csak játszani akarunk addig minden hud hiány vagy saját karakter generálása meg egy halom animáció hiánya (teszem azt miért nem tudok egy velem egy fejjel kisebb szintben lévő követ megmászni?)
    addig ezek mind olyan dolgok amit maguk a játék fejlesztők kihagytak vagy próbálják leplezni esestleg story val magyarázni vagy bármivel csak ne keljen megcsinálni amíg a látvány meg van addig jön a pénz
    nesze nektek új térkép copy paste dinók szintén, vegyétek meg és így tovább

    sajna ha a saját játékod fejleszted ingyen hogy még jobb legyen, abból nem jön pénz
    én most ingyen alatt azt értem pl. ha megállok 1 percre egyhelyben akkor kezdjen el nyújtani a karakter meg egy halom ilyen dolog amiért nem fogsz pénzt elkérni
    vagy (most komolyan mi a fa**/ak kell obsidián ollóhoz?
    és olyanokra gondolok hogy számomra a játék többet elvesz mint ad
    pl. ha nincs hold (mert semmit nem látok!) akkor lehetne mondjuk rövid az éjszaka
    vagy éjszaka minden állat lelassul 25-50% al (ha már nem alszanak/pihennek)

    ilyenek hiányoznak inkább hogy a kardfogú mivel lát éjszaka macska féle mondjuk meszebről úgyaugy kiszúr
    de egy dilo hagyjon már
    attól hogy képességet kaptak a dinok meg egy animációt rá nem érzem hogy élnének
    cél ketesztet is hiányolom de nagyon! nem lehet normálisan kukkrezni vagy parancsokat osztogatni így.. (nézem ez is van csak nem alap beállítás ..) omg
    hp/tame bar is hiányos a fejükön, nehogy már modozgassam annyira nem érdekel
    Utoljára szerkesztette: Infrath, 2022.07.26. 20:46:56