12731609321433338337

Hivatalos oldal | WIKI | STEAM | ARK Fórum | Facebook csoport | REDDIT | DISCORD csatorna
Aktív magyar szerverek:(katt ide!)
A szerverek infói bizonyos időnként frissülnek,nem mindig az aktuális állapotot mutatják!! Több részletért katt a képekre!
Szerver hozzáadása játékhoz:steam/nézet menüben megkeresni a szerverek választást,a kedvencek menüben lehet hozzáadni a szerver IP-ét,és a port-ot is,majd úgy már benne lesz a játékban a kedvenceknél! (nem mindegyik szervernél,van amelyiket csak steamból lehet indítani,ugyanott a kedvenceknél van a csatlakozás)
F.A.Q (akinek akadozik a játék)

..Akinek gyenge gépe van,vagy laggol a játéka,az válassza a launch menüben a directx10 low end graphics beállítást!
Vagy akinek még kevesebb memóriája van,az az extremely low memory-val inditsa a játékot!
SINGLEPLAYERT lehet indítani a HOST/LOCAL menüpontban,bal oldalt alul van a PLAY SINGLEPLAYER gomb!
Aki nem hajlandó rá egy vagyont fizetni,és mégis játszani akar vele,annak ajánlom az Xbox Game Pass alkalmazás letöltését,és befizetni 2 hónapra 600 ft-ot,mert így tudtok vele játszani.További hónapok,havi 4200 ft. (az alap pályával természetesen,azt nemtudom hogy a többi ingyenes pályát leszedi-e vajon)
https://www.xbox.com/hu-HU/xbox-game-pass/pc-games


  • Infrath
    #11940
    Sziasztok kipróbáltam ezt a game-t véglegesnek tűnt a dolog főleg, hogy 2. résszel hitegetnek már minket.
    Néztem sokan sok felé sok ismerősöm játszik-játszott vele és gondoltam komolyabban kipróbálom..
    Igazából nem csalódtam
    nem tudom miért szeretik ezt az emberek ezért arra gondoltam ez olyan mint a foci és az autók
    csak most dinókkal
    sokan szeretik, én nem, jól van ez így, nem vagyunk egyformák
    megnyitottam, elindult, sokat szórakoztam level 25 -ön léptem ki már készült a vas
    bár a kezdő zónát nem hagytam el
    egy spiro ragadozó meg a piranha-k kicsit fájtak, a házam árán plusz egy tüske segítségével sikerült megölni a spirot,
    ami a spawn helyemen volt, nem tom minek rakták azt oda..
    nekem egyszóval ez egy early access játék bugok nélkül jó grafikával
    3 dolog maradt meg nagyon,
    -hogy nincs karakter generáló igazából 1+1 karakter van és az összes testrészhez hozzá van rendelve egy csuszka(nincs más arc stb. )
    -meg mikor megnyitok vmilyen munkapadot és előhoz nekem egy mappastruktúrát mintha irodában dolgoznál
    (én ezen enyhén szólva nevettem egy jót)
    mintha a windows egyik almappájában keresnél vmi régi fájlt..
    -pajzsot meg nem értettem, beraktam felszerelésnek azt hittem esetleg bonus armort ad, de nem
    tool barra nem tehettem ki..
    de mégis ha két kezezek akkor elrakja
    nemtom kitalálta ki hogy én azt mindig a bal karomon akarom hordani
    hiába oldogattam ki és kraftoltam le a dolgokat végül csak íj maradt nálam
    és azzal rohangásztam meg a kicsi gyíkommal, jó kis inventory -ja van /még a kicsi raptorszerüségeket is elintézi a parton :P
    jah és kikapcsoltam minden kiegészítőt az alapot akartam kipróbálni és single ben játszottam semmit nem állítottam el alap beállítás volt.
    lehet még vissza nézek az íjpuska meg a teknős lovaglásra kiváncsi vok, de annyira nem pusztulok bele ha végül mégis kihagyom ^^
    magyarosításról: szerintem nem a legjobb, de én angolhoz vagyok szokva lehet csak azért. (ezt rakta be lusta voltam állítgatni most meg már megszoktam..)

    https://cdn.discordapp.com/attachments/278652616823668736/994165069149646918/asdadad.png
    Utoljára szerkesztette: Infrath, 2022.07.06. 11:48:20