• fapapi
    #13
    Félreértések elkerülése miatt én a cikkben az első képen látható, nem beépíthető töltőről beszélek.

    Azt elfelejtettem leírni, hogy a telefont, nagyon hosszú ideig tölti, és a töltés befejeztével átkapcsolhatsz sütőlap funkcióra és egy tojást megsüthetsz a tetején!

    A fa karima az szép! :)

    „A Stiftung Warentest az iPhone 6-tal és a Samsung Galaxy S6-tal próbálta ki a Morik, a Riggad és a Jyssen termékeket. Minden eszköznél zökkenőmentesen működött a vezeték nélküli töltés”

    Mind a 3 megvásárolt töltővel nem lehet zökkenőmentesen tölteni a telefont! Bár a Nokia Lumia 830 és 930 nem egy „csúcs” készülék (mint ahogy körbenyalják a fentebb említett két készüléket), de nem lehet vele zökkenőmentesen tölteni.

    A NOKIA legkisebb töltőjét használom továbbra is (DT-610), mert nem lesz belőle sütő lap. Ott tudom hagyni, mert tölti folyamatosan a telefont, ráadásul a töltési idelye is teljes mértékben elfogadható! A visszajelző Ledet itt megpróbálták jó helyen hagyni, az oldalán, viszont olyan pici a szerkezet, hogy hajolgatni kell ahhoz hogy a telefon takarásában meglásd!

    Sajnos nem tudtam már szerkeszteni a hozzászólásomat így kénytelen voltam 2 hozzászólást írni!

    Utoljára szerkesztette: fapapi, 2015.05.15. 08:40:25