• Jakuza1
    #36
    En kerulom a valaszt ? Csusztatok? Nem te beszelsz felre allandoan. Megkerdezik toled, hogy vajon milyen fejlodest hoznak a sciptek a weblapokon, jon a kamuzas, hogy mutatok olyan oldalt, amin sok a gif. Megkerdezem megegszer, vaasz nuku.
    Mi vagy te weblapkeszito?

    Yombigepet csinalok a te gepedbol is, nem kell ahhoz XP. Egy nagy baromsag ismet. Ja hogy nincs tamogatasa az XP-nek? Hat biztos a felhasznalo a hulye emiatt. Ne nezd az embereket madarnak.

    Istenem. Ismet a baromsag. Nem akkor en nem tomeg vagyok es nem vettem irhato CD-t, hanem elovarazsoltam anno tuti.Es nem en nem sufniszagember vagyok, hanem kozel 40 eve foglalkozok szamitastechnikaval es nem en nem php-t programozok.Mint akik szakembereknek hiszik magukat.Eltudtad olvasni a masik gyartasi metodussal is es nem csak a gold layerrel keszul CD-ket is, a 2. 100 evre volt szinten tervezve, bizony am es az se volt draga.
    De neked ezt miert is mondom el, hiszen nem latsz a szemfestektol. De hogy en ne markost idezzek a hozzaszolasodra.
    "Nem mindegy Hogy az okos hülyéskedik, vagy a hülye okoskodik!"


    Csusztatas ismet toled:

    "Mitol lesz egy XP-s gep zombigep? Attol, hogy nincs support ? Ki tehet errol? A felhasznalo?"
    Leirtam korabban, te jossz a csusztatassal es utana a megszuno supporttal.
    Ember eloszor tanuld mar ertelmezni a mondatokat, meg ha ironikusan is irta le valaki.
    Tehat megegyszer miert is lesz zombihalozat? A win7-es gepeken nem lehet ? Dehogynem sot, fogadok, hogy van annyi mint XP-s gepen.

    Ezen meg nevetek hogy a hackerek imadjak kihasznalni, mintha mas oprendszereken nem lennenek bugok,exploitok stb.
    Biztos azert tartott multkor is a hackerversenyeken a bongeszokbe bejutniuk 10 masodpercek alatt, vagy atvenni a gepek iranyitasat, a modern OSeken is.

    "Elobb halottam, kopkodtem"
    Most sirjak vagy nevessek ezen a vegletes butasagon? Leirja valaki a gyartasi techet is es az SSD-t, akkor ki az a hulye, aki utana HDD-rol hablatyol?

    Fel eves HDD halalok. HM ja 30eves merevlemezek rendes tarolasi korulmenyek kozott ugyanolyan jol el vannak.Ertve itt a magnesesegtol vagy egyeb kulso behatastol ovva. Biztos velem van a hiba.

    Ezen meg mar visitok: "Kevered az öreg hardver fogalmát az öreg hardver technológia fogalmával!

    Ne haragudj, de te valami kabareszinesznek keszulsz? Leirjak, hogyan csokkentik a elhasznalodasi idot,peldakt hozva ra, meghozza neven evezve oket, nem csak egbe puffogtatva ahogyan te teszed, puffogtatva a semmit es erre josz az oreg hardver es oreg technologia fogalmaval, hogy mas osszeteveszti?
    Menj, ezzel az ovis szintu tudasanyaggal jatszani mashova es hireszteld el, hogy meg az SSD-t es a HDD-t se tudod megkulonboztetni egymastl BAD SECTOR koma. :)