• matatom
    #29
    Eh, no jó, akkor mégegy válasz.

    @senki687: nem, nem értek egyet, csak bizonyos pontokkal, másokkal meg egyáltalán nem, söt. Tehát nem csak a stílussal van bajom, hanem egyes objektívnak formált ugyanakkor teljesen szubjektív véleménnyel. Az XP-t pedig szerintem cserélje le aki netezik, hogy másokat ne veszélyeztessen vele a neten. Az öreg hardvert meg dettó, mielött kipukkadna az összes száraz elkó, és taccsra vágná az egész cuccal együtt a féltett adatokat is a gépen. Na, tessék az én sarkos véleményem.

    Egyébébként meg azzal a vadkommunista gondolattal sem értek egyet, amit gondolsz, hogy a pénzre hajtás az bün. Nem, szerintem nem az. Igen is hajtson minden cég a pénzre, csak tegye ezt amennyire lehet tisztességesen, és a keresett pénzt is ossza szét tisztességesen, ne csak egyes privilegizált vezetök kezébe. Ha egy cég jól megfizeti az alkalmazottait és szépen visszaforgatja a pénzét, innovációba fektet, támogat humanitárius programokat, egyszóval nonprofit és emberséges viselkedésre hajaz, akkor igenis keressen rajtam, meg mindenkin aki megveszi a termékeit egy valag pénzt. Figyelem: nem állítom, hogy a Microsoft (vagy bármelyik rivális) ilyen, bár vannak ilyen cégek is! No ennyit a moralizálásról.