13460980771428064280.png
NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
  • Tinman #9638
    Esküszöm így történt (elindítottam a felvételt, de szerintem túl sokszor nyomtam meg a gombot és nem vette fel):

    Emlékeztem rá, hogy sokat nyomnak tűz alap szarokat. Felvettem a jobb tűzellenállással bíró rucit, de semmi rúnát nem piszkáltam. Nekem szinte mindig a +10% & 15% stamina és a 4% dmg csökkentés volt benne.

    Bementem. Már amikor legelsőre lecsaptam őket sima NG-ben is rögtön láttam, hogy a nagy sírkő középen az kb. instant cheat. Hát most mit tagadjam, használtam. Nagyon sokat mozogtam és mindig úgy intéztem, hogy a sírkő köztem és a tüzes lövöldözős buzi között legyen. Őt hagytam a végére most is, és sima NG-ben is. A másik kettőt többnyire R2-es csapásokkal kínoztam. Sajnos eléggé úgy jött össze, hogy levertem az összes életerejét bőven 40% alá, de még mind a 3 élt. Végül a kardos genyót kaptam el először, utána már jóval könnyebb volt a másik, majd a végén a pirogmage már említésre méltó se volt.

    Elsőre meglett, nem volt túl vészes. Sokkal komolyabb harcok voltak a Chalice dungeonokban.